Gizlilik Politikası

emrenom.com için, ziyaretçilerin bilgilerinin güvenliği ve sunulan okuma deneyimini önemlidir.
Bu döküman, sitenin bilgi güvenliği ile ilgili kullanıcıları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

Kullanıcı Verilerinin Kaydedilmesi ve Güvenliği

Siteyi ziyaret eden kullanıcıların(ZİYARETÇİ) bilgileri yalnızca anonim olarak kaydedilmektedir. Bu işlem, kullanıcının site gezinme deneyimini artırmak amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Kullanıcı Verilerinin Bilgilerinin Kullanımı

ZİYARETÇİ’nin sistem üzerinde kaydedilen verileri, daha iyi bir site gezinme deneyimi oluşturmak amacıyla referans veri olarak kullanılmaktadır.

Ayrıca bu kullanım verileri; sistemi geliştirme süreçlerinde istatistiksel bilgi sağlaması açısından anonim olarak kaydedilebilir, 3. kişi ve kuruluşlarla paylaşılabilir.

Kullanıcı Bilgilerinin Paylaşımı

ZİYARETÇİ tarafından sitede yorum yaparken belirtilen(veya ilişkilendirilen sosyal medya hesaplarında yer alan) “kullanıcı adı” gibi bilgiler, sadece site üzerinden yapılan yorumlar gibi işlemlerde tüm kullanıcılara açık olarak gösterilmektedir. Bunun dışındaki kullanıcı ve kullanım verileri sistem üzerinde güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

emrenom.com, ZİYARETÇİ’nin site üzerindeki yasal işleme sebebiyet verecek faaliyetleri sonucu resmi makamlardan gelecek talepler karşısında, kullanıcı ve kullanıma ilişkin verileri ilgili makamlar ile paylaşma hakkını saklı tutar.

Öneri ve görüşlerinizi info@emrenom.com adresine iletebilirsiniz.

KAPAT