Huawei’den Anneler Günü Sürprizi!

Huawei’den Anneler Günü Sürprizi!

Huawei, yine bizleri şaşırtmayı ve yüzlerimizi gülümsetmeyi başardı. Bildiğiniz üzere, her yıl 13 Mayıs gününde kutlanan anneler günü bu yıl Pazar gününe denk geliyor. Huawei anneler gününe özel ve içerisinde yeni modeli olan P20 Pro yer alan bir video yayınladı.

Huawei’den Anneler Gününe Özel Video

Huawei, anneler gününü konu alan #SeninleMümkün etiketiyle özel bir video yayınladı. Videoda yeni neslin, anılarını yeni biriktirme yöntemlerine ve dijital dönüşüme vurgu yapan Huawei’in bu videoda 40 MP, 20 MP ve 8 MP arka; 24 MP ön kamerası olan P20 Pro model telefonunu öne çıkardığını görüyoruz.

 

Huawei’in Bu Yılki İlk Sürprizi Değildi

Huawei, 23 Nisan’da, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel #SeninleMümkün etiketli bir video daha yayınlamıştı. 23 Nisan videosu, Barış Manço’nun sunuculuğunu yaptığı Adam Olacak Çocuk programını konu alıyordu.  O programa katılmış “adam olacak çocuklar” ve onların şimdiki hallerinin yer aldığı videoda, Huawei izleyenlerin içini nostaljiyle ısıtmış ve eski günlere götürmüştü. 23 Nisan özel videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Emre Gökgedik

Teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi, üretmeyi ve paylaşmayı kendine ilke edinen Emre Gökgedik, Emrenom.com’da yazılarını paylaşıyor. Bunun yanı sıra, yazılımla da yakından ilgileniyor ve bu alanda da çeşitli projeler üzerinde çalışıyor.

Bir cevap yazın

KAPAT